Doradztwo Celne

Jedną z usług świadczonych przez naszą agencję jest doradztwo celne. Wyjaśniamy współpracującym z nami Klientom wszelkie nieścisłości, które mogą pojawić się w związku z odpowiednimi przepisami i ich wykorzystaniem w praktyce. Wchodzą w ten zakres również wszelkie zmiany, które są dokonywane w regulacjach prawnych dotyczących tej sfery gospodarki. Tłumaczymy chociażby, na czym polegają uproszczone procedury celne oraz w jakich sytuacjach można z tej możliwości skorzystać.

Doradztwo podatkowe – agencja celna ze Słubic

Staramy się możliwie klarownie wyjaśnić wszelkie niejasności, co obejmuje też doradztwo podatkowe w zakresie sprowadzanych towarów z zagranicy, a także wyceniania ich wartości. W ramach prowadzonych działań możemy również
reprezentować Klientów przed odpowiednimi instytucjami. Wśród proponowanych przez nas usług znajduje się również wycena wartości towarów, które sprowadzane są z zagranicy. To kluczowy proces, który jest niezwykle istotny podczas spłacania odpowiedniej kwoty należnego podatku.

Pracownicy naszej agencji celnej są do dyspozycji dla osób, które chciałyby poradzić się na temat podatków, przewozu towarów przez granicę oraz związanych z tymi kwestiami sprawami. Służymy zarówno radą, jak i jesteśmy w stanie reprezentować naszych Klientów, jeśli zajdzie taka potrzeba. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo – wszystkie niezbędne dane kontaktowe podane są na samym dole naszej strony internetowej.

 

Skontaktuj się z nami!