Waga Samochodowa

Naszym klientom oferujemy ważenie pojazdów. Dla wygody i ułatwienia korzystania z usług, waga znajduje się 100 metrów od naszego biura czyli na płycie wjazdowej na teren TTOC Świecko. Ważenie pojazdów odbywa się sprawnie, byś mógł szybko powrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Kontrola masy ładunku znacząco ułatwia procedurę przejazdu przez granicę, jeśli zamierzany przewozić towar do innego kraju.

 

Ważenie pojazdów może się odbywać w czasie pracy biura:

NIEDZIELA 10:00 – 00:00

PONIEDZIAŁEK 00:00 – 22:00

WTOREK – SOBOTA 08:00 – 22:00

Szczegóły usługi

Oferujemy przede wszystkim ważenie samochodów ciężarowych. W ten sposób można precyzyjnie kontrolować masę przewożonego ładunku i określić, czy spełnia on wymagania określone stosownymi przepisami. Profesjonalny sprzęt
jakim dysponujemy w siedzibie naszej agencji, pozwala na dokładne a także szybkie i zautomatyzowane określenie ciężaru auta, które wjeżdża do Polski, jak i pojazdów, które wyjeżdżają z kraju do innych państw Unii Europejskiej.

Pomiar masy na samochodzie ciężarowym pozwoli Ci na szybsze przemierzenie granicy, ponieważ będziesz mógł podać wszystkie kluczowe informacje na temat Twojego pojazdu strażnikom celnym. Niezależnie od tego, jaki towar przewozisz,
znajomość jego ciężaru jest wymagana przez większość jednostek sprawdzających. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości na temat naszej usługi, lub posiadasz związane z nią pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu mailowego bądź telefonicznego (dane kontaktowe znajdziesz na samym dole naszej strony internetowej).

Skontaktuj się z nami!